Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ

W swojej działalności korzystasz z aplikacji komputerowej do obsługi sprzedaży i szukasz drukarki fiskalnej, jednak nie chcesz wydawać pieniędzy na drogie urządzenie? Jeśli tak, drukarka fiskalna dla mechanika Posnet Temo HS Ej to urządzenie stworzone dla Ciebie! Jest maleńka – być może mniejsza od Twojego smartfona – i znakomicie nadaje się do pracy mobilnej. Jeśli więc korzystasz z programu dedykowanego mechanikom i chcesz mieć małą, lecz funkcjonalną drukarkę fiskalną, wybierz Temo HS EJ.

Temo HS EJ zachęca wielu mechaników swoją niską ceną. Nie oszukujmy się, drukarki fiskalne są droższe od kas, jednak w wielu przypadkach o wiele bardziej praktyczne. Jeśli należysz do tych mechaników, którzy nie chcą wydać dużo na urządzenie fiskalne, wybierz Temo HS EJ.

Drukarka fiskalna Temo HS EJ ma wysokie parametry techniczne i wszystkie funkcje potrzebne w pracy mechanika. Została wyposażona w elektroniczną kopię paragonu, bardzo dużą bazę nazw towarów i usług (aż 100.000 pozycji), oraz aż 40-znakową nazwę towaru. Ta ostatnia kwestia jest bardzo ważna, ponieważ duża liczba znaków do zaprogramowania pozwala tworzyć precyzyjne nazwy usług, a także sprzedawanych towarów. Dzięki temu Twój klient będzie dokładnie wiedział, za co zapłacił, a taka wiedza wzbudza zaufanie i wzmacnia prestiż mechanika.

Zwróć także uwagę na bardzo wydajny wewnętrzny akumulator, dzięki któremu wydrukujesz aż 50.000 wierszy paragonu bez podłączania urządzenia do źródła zasilania. Będziesz więc mógł podróżować ze swoją drukarką fiskalną do klientów i w każdej chwili wydrukować paragon.

Drukarka dla mechaników Posnet Temo HS EJ może łączyć się z komputerem na dwa sposoby: Przez kabel USB lub łącze Bluetooth. To drugie rozwiązanie okazuje się strzałem w dziesiątkę dla tych mechaników, którzy nie chcą mieć na stanowisku pracy plątaniny kabli.

Wybór drukarki fiskalnej daje mechanikowi także wiele innych możliwości: Wydruk faktur, kodów na paragonach, obsługę systemów lojalnościowych i kart rabatowych oraz wiele innych. Zapytaj o to serwisanta!

Funkcjonalna, maleńka i elegancka – taka jest drukarka fiskalna dla mechaników Posnet Temo HS EJ – wybierz ją już dziś!

 

Mocne strony urządzenia:

Elektroniczna kopia paragonu

Bardzo duża baza towarowa: aż 100.000 PLU

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku

Duże możliwości komunikacyjne

Wytrzymały akumulator

Czytelny wyświetlacz

Zestaw formatek do obsługi transakcji elektronicznych

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 100.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: 1 x USB, Bluetooth (opcja)

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 14 m

Szybkość wydruku: 22 linie na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „easy-load”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,38 kg

Wymiary: 86 × 128 × 46 (szer. × gł. × wys.)

Wydruk faktur: Tak

 

Dodatkowo w opcji:

Bluetooth

Ładowarka samochodowa 12V/24V

Pokrowiec

Umiejętności

Opublikowano w dniu

Wrzesień 26, 2014

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *